Partneři:

lide a horyLED obrazovky, ocelove konstrukce
Tendon
Bezepečnostní školení
alpenferin
alpenferin
lide a hory
Tazata
Alpstyl
Dymky
3f.png
Suunto
SMS z 22.4. Tisk E-mail
 TAK ZITRA VYRAZIME SMEREM NAHORU. ZATIM JE POSTAVENY JEN C2. TAKZE POKUD BY SLO VSECHNO PODLE PLANU TAK 2 DNY DO C2 PAK C3, C4 A PAK SNAD NAHORU. DRZTE PALCE!

Komentáře (4) | Celý článek...

 
SMS z 18.4. Tisk E-mail
VCERA JSME SE V KRASNYM POCASI DOSPLHALI A POSTAVILI DRUHY TABOR. RANO JSME MUSELI VE VETRU DOLU. SNAD NAM TAM NEULETI STANY JAKO DNESKA IRANCUM V KEMPU JEDNA. 

Napište první komentář | Celý článek...

 
SMS z 12.4. Tisk E-mail
USPESNE JSME PO 2 DNECH DOBUDOVALI BASE CAMP. ZITRA RANO POKUD POCASI DOVOLI VYRAZIME DO PRVNIHO TABORA. JINAK VSICHNI ZDRAVI A PREZRANI Z POCHUTIN OD NASEHO KUCHARE. 

Napište první komentář | Celý článek...

 
Odjezd z KTM Tisk E-mail
Zitra brzy rano odjizdime na zacatek treku a asi po tydnu dosmajdame pod kopec.
Cargo jsme nosicum zabalili, mesto prosmejdili, shoping take probeh :-)
Drzte nam palce. Posledni zpravy co mame jsou, ze v BC je zatim 0.5m snehu. Budeme tam asi prvni, tak mame spoustu mist na vyhrabani der na staveni stanu :-)
Ale snad se pocasi trosku zvedne a bude hezky aspon minimalne na trek.
Od zitra jsem tudiz pouze na sataku.

Komentáře (1) | Celý článek...

 
Pozdrav z Katmandu Tisk E-mail
KTM 27.3. večer, všichni popíjejíc v hotelové hale
..a jsme tu. Kathmandu (zkráceně prostě KTM) nás přivítalo příjemným počasím a zejména zjištěním, že kromě nás 12ti účastníků, dorazily v pořádku i všechny batohy! Hurá!!!

Komentáře (4) | Celý článek...

 
Oficiální tisková zpráva Tisk E-mail

manaslu_small.jpg Dne 26.3.2011 odlétá tým, převážně západočeských horolezců, na téměř dvouměsíční výlet do Nepálu – na osmou největší horu světa Manaslu 8163 m. Nachází se v pohoří Mansiri Himal v oblasti nepálského Himálaje. Název pochází ze sanskrtského slova Manana a lze jej přeložit jako „Mountain of the Spirit“, „Hora duchovna“.

Komentáře (2) | Celý článek...

 
Předodletové infíčko Tisk E-mail
balenicargomanaslu_9_3_11_007.jpg Tak již je to skoro 2 roky, co jsem se tak nějak – asi náhodou :-) - ocitl na vrcholu své první osmitisícovky – pakistánského Gasherbrumu I 8068m (www.gasherbrum.cz)
Rok se s rokem (tedy spíše s 2 sešel), účet se lehce vzpamatoval, čas není nikdy dostatečně našetřen, omrzliny zahojeny, koleno po operaci jakž takž a co tedy s načatým jarem?:-)

Komentáře (1) | Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 18 z 18